601 362 854

Vám přináší firma REXWOOD s.r.o.

Pelety STORA ENSO EN plus A1 - 15kg /1 pytel


  • Typ: Dřevěné brikety a pelety
  • Balení: Kusové
  • Dostupnost: skladem 462 ks

Cena za Kus včetně DPH 174 Kč bez DPH 143 Kč

garance 100% spokojenosti

Popis produktu

Kvalitní dřevěné pelety s vysokou výhřevností a certifikátem třídy ENPlus A1

Pokud chcete mít spolehlivý zdroj tepla, ušetřit a chránit životní prostředí, dřevěné pelety z biomasy jsou pro vás ta správná volba. Při hoření pelety uvolňují stejné množství oxidu uhličitého, jaké absorbuje lesní biomasa v průběhu růstu, proto jsou uhlíkově neutrální.

Staráme se o celý výrobní a dodavatelský řetězec, z lesa až k vám před dveře. Výrobu pelet jsme integrovali přímo za pily, a tak se omezí zbytečná přeprava.

Od vytápění po koňské podestýlky: využití dřevěných pelet

Malý kompaktní výrobek, který se umí poprat i s velkými výzvami: naše pelety v sobě mají skutečnou sílu přírody. Jsou vysoké asi jako korková zátka a představují bohatý energetický zdroj s nízkou produkcí popela, nízkou vlhkostí a čistým hořením, který se v kamnech a kotlích na dřevěné pelety přemění na teplo na vytápění obytných, obchodních a velkoplošných průmyslových prostor.

Z udržitelně spravovaných lesů a dodavatelských řetězců vám dodáme spolehlivý zdroj obnovitelných surovin – a navíc za stálou cenu. Ze dvou kilogramů pelet ze Stora Enso získáte přibližně tolik tepla jako z jednoho litru topného oleje.

Prémiové dřevěné pelety jsou také přírodní a pohodlnou volbou pro koňské podestýlky. Jsou vysoce absorpční, radikálně zkracují dobu kydání, snižují spotřebu podestýlky a snadno se přepravují i ukládají.