601 362 854

Vám přináší firma REXWOOD s.r.o.

Kindling Cracker King


  • Typ: Dům a zahrada
  • Balení: Kusové
  • Dostupnost: Na objednání do týdne

Cena za Kus včetně DPH 4 399 Kč 4 839 Kč bez DPH 3 636 Kč

garance 100% spokojenosti

Popis produktu

Jak funguje
Ruční štípač dřeva KINDLING CRACKER™ byl primárně navržen s ohledem na bezpečnost. Při práci s ním nepotřebujete sekeru. Vaše prsty budou navždy v bezpečí. K rozštípnutí dřeva pomocí štípače KINDLING CRACKER™ potřebujete pouze kladivo či jiný kus špalku. Pomocí úderů se poleno rozštípne o ostří pod ochrannou obručí, aniž by hrozilo zranění.KINDLING CRACKER™ lze používat volně položený na rovném pevném podkladu, nebo ho lze, pro větší stabilitu přišroubovat ke štípacímu špalku. 

Jak vznikl
Návrh jednoduchého a bezpečného ručního štípače na dřevo vznikl původně jako školní projekt novozélandské studentky Ayly Hutchinson.
Ayle bylo pouze 13 let, když se její maminka zranila ostrou sekerou při štípání dřeva. Dívka, jejíž předkové na svět přivedli řadu patentů a vynálezů, v sobě nezapřela inovátorskou krev. V hlavě se jí zrodila myšlenka vytvořit bezpečný štípač na dřevo, který by mohl používat téměř kdokoliv, aniž by se zranil.
KINDLING CRACKER™ (v překladu štípač polínek) se brzy stal vítězem mnoha vědeckých soutěží* nejenom v Austrálii, ale i ve světě.
*Důmyslnost vynálezu mladé dívky ocenili proslulí Scientific American, International TeenBusiness, Google a jiné.

Design
KINDLING CRACKER KING™ není jen obyčejný štípač. Je jedinečný také svým neotřelým a nadčasovým designem. Návrh vznikl ve spolupráci se špičkovými designéry novozélandských filmových ateliérů Weta Workshop* a zrodilo se tak vskutku umělecké dílo.
*Weta Workshop jsou světově uznávané filmové dílny, známé svými návrhy a výrobou rekvizit, zbraní a kostýmů např. pro filmy Pán prstenů, Hobit, Avatar a mnoho jiných

Kvalita
KINDLING CRACKER™ je vyroben v australských slévárnách z jednoho kusu vysoce kvalitní oceli. Je to bytelný a odolný nástroj, který vám bude sloužit dlouhá léta.

Technické údaje

Kindling Cracker King™
Rozměry: vnitřní ⌀ 22cm x 44cm
Hmotnost: 9,3 kg
EAN: 639072435139
Země původu: Austrálie

Galerie